Autorka

  Co mogę o sobie powiedzieć? Mam słomiany zapał. Kiedy jakaś myśl mi się podoba - poświęcam się jej całym sercem i duszą, zaniedbując inne ważne sprawy. Później emocje opadają, a mi się coraz bardziej nie chce. Postanawiam porzucić to, co stworzyłam, a kiedy znów nabieram ochoty i chcę do tego wrócić - zazwyczaj jest już za późno. Lenistwo jest moim najcięższym grzechem.
  Talent pisarski? Grom z jasnego nieba, który obwieszcza moje powołanie w kierunku literatury? Dogłębna medytacja? Nie ma. Mam za to bogatą wyobraźnię, tysiące pomysłów na minutę i miliony niespisanych historii, które powstały w mojej głowie. Opowiadanie na tym blogu jest jedynie sposobem na wyrażenie tego, co we mnie siedzi. Zbyt egocentryczne? Prawda jest taka, że jeśli człowiek sam o siebie nie zadba - nikt za niego tego nie zrobi.
  Wszelkie inne cechy jakie można we mnie znaleźć? Jestem roztrzepaną sklerotyczką. Zapominam o wielu rzeczach, po to, by następnie przypomnieć je sobie w chwili, gdy jeszcze można coś na to poradzić, tylko po to, by znów o tym zapomnieć. Potrafię wejść do pokoju, stanąć na środku pomieszczenia  i zastanawiać się kilka minut po co właściwie tam przyszłam, dochodząc jednocześnie do wniosku, że mój cel znajduje się w innej części mieszkania. Jestem postrachem w kuchni. Ostatnio dowiedziałam się (po sprawdzeniu w praktyce!), że smażenie kotletów sojowych na wodzie jest absolutnie bez sensu, a piekąc tort można dwa razy popsuć biszkopt, zważyć krem i spalić karmel. 
   Może coś bardziej konkretnego, co? Mam 17 lat i chodzę do drugiej klasy liceum w malutkim miasteczku na krańcu województwa łódzkiego (kompletne zadupie, żadna prognoza pogody tu nie działa). W wolnych od szkoły chwilach uczęszczam na zajęcia plastyczne, pracuję i tworzę szablony na blogspot. Moją największą pasją jest grafika komputerowa.
   Jakieś pytania? Piszcie śmiało na adres monia960@gmail.com.

 Liebster Award
Nominowała mnie: Vessna
„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę” Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował''.

1. Czemu piszesz?
Historia została stworzona już dawno. Piszę ją, aby nie przepadła.
2. Jakie jest twoje największe marzenie?
Osiągnąć pełnię szczęścia!
3. Bez jakiej rzeczy nie mógłbyś/mogłabyś sobie w życiu poradzić?
Bez mojej lalki Jani. Umarłabym z rozpaczy.
4. Słuchasz muzyki podczas pisania? Jakiej?
Słucham, słucham. Metalu, jak zawsze :) Ewentualnie coś zbliżonego.
5. Jest coś, czego nie możesz udowodnić, a w co mimo to wierzysz?
Wierzę, że moja rodzina pochodzi z Litwy i mam nawet konkretnie przedstawioną tezę tego, jak to się stało, ale nie jestem w stanie tego udowodnić.
6. Co poprawia ci humor?
Czekolada :D
7. Odnajdujesz głębszy sens w czytaniu książek? Czy może są tylko odpoczynkiem od świata?
Są książki mądre, z których można się czegoś dowiedzieć lub przedstawiają jakąś wizję skłaniającą do głębszych refleksji jak i takie służące tylko rozrywce. Najczęściej czytam te drugie.
8. Kim – jako dziecko – chciałeś/chciałaś być, kiedy dorośniesz?
Bardzo chciałam pomagać zwierzętom, gdy naoglądałam się policji dla zwierząt.
9. Istnieje coś poza materią?
Nawet przestrzeń pozbawiano materii wciąż jest przestrzenią. Nie jest niczym, chociaż nic nie zawiera. Wiem, skomplikowane, nie potrafię tłumaczyć :)
10. Co zmieniłbyś/zmieniłabyś w swoim życiu?
Oj, schudłabym ze 30 kilo.... i może sprzątnęłabym w końcu swój pokój.
11. Lubisz placki?
Lubię. Tak trochę.

Nominuję:
Vanes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.